NON PROGREDI EST REGREDI (Neiti į priekį - reiškia eiti atgal)

Pasiekimai

 Parsisiųsti archyvą

2011-2012 m.m.

2011-11

Rajono mokinių lengvosios atletikos taurės varžybos

I vieta - Svaja Fabijanavičiūtė (1g klasė);

Šolio į tolį I vieta - Fausta Bagdonaitė (1s klasė);

100 m bėgime - I vieta, 400 m bėgime - II vieta - Iveta Gečaitė (1e klasė);

100 m bėgime - III vieta, 400 m bėgime - III vieta - Neringa Maskaliovaitė (1e klasė);

mokytojai Romualdas Junutis ir Kęstutis Šernius.

2011-12-16

Rajoninė mokinių informatikos olimpiada

III vieta - Živilė Vidutytė (4g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė).

2011-12

Šalies jaunimo turistinių žygių ir fotomaratono „Lietuvos saugomos teritorijos“

III vieta - Oskaras Venckus (2g klasė).

2011-12

Respublikinis piešinių ir video konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2011“

VDU Informatikos fakulteto nominacijų nugalėtojas - Jonas Roščinas (2e klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė);

Vaizdo darbų kategorijos I vietos nugalėtojas - Oskaras Venckus (2g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė);

„Microsoft Lietuva“ vaizdo darbų kategorijos II vietos nugalėtojas - Oskaras Venckus (2g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė); IV vietos nugalėtojas - Jonas Roščinas (2e klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė).

2012-01-10

Šilutės rajono vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė-2012“

Laureatai - Vaikinų vokalinis kvartetas: Robertas Stirbys (4s klasė), Erikas Lorenčas (4k klasė), Martynas Kubickas (3k klasė), Daumantas Matulis (3s klasė). Mokytoja - Gražina Matulienė.

2012-01-13

Rajoninė 9-12 klasių mokinių chemijos olimpiada

I vieta - Paulius Mikužis (2g klasė, mokytoja Sonata Juciutė);

II vieta - Darius Šepaitis (1g klasė, mokytoja Sonata Juciutė), Ugnė Linkytė (2s klasė, mokytoja Sonata Juciutė), Karolina Dambrauskaitė ir Eimantas Ramonas (4g klasė, mokytoja Laimutė Avižinienė), Ieva Rudžionytė (4e klasė, mokytoja Laimutė Avižinienė);

III vieta - Tomas Kontrimas (3g klasė, mokytoja Laimutė Avižinienė).

2012-01-20

Rajoninė 9-12 klasių mokinių biologijos olimpiada

I vieta - Oskaras Venckus (2g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Martynas Drakšas (3e klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė);

II vieta - Mindaugas Ranauskas (1s klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė);

III vieta - Rimantė Komskytė (3s klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė).

2012-01-27

Rajono jaunųjų filologų konkursas

II vieta - Oskaras Venckus (2g klasė, mokytoja Laimutė Pakalniškienė).

2012-01-27

Rajoninė 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiada

I vieta - Oskaras Venckus (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Tomas Kontrimas (3g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis);

II vieta - Osvaldas Jonaitis (1g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Audrius Žvirblis (1g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis); Eimantas Šaulitis (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Andrius Bilinevičius (3g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Domantas Judeikis (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis);

III vieta - Darius Šepaitis (1g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Paulius Mikužis (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis), Justė Bagdonaitė (2s klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė), Motiejus Jančauskas (3g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis).

Padėkos raštai - Edvinas Rapolavičius, Marius Tautvydas, Andrius Barzdys (4g klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė).

2012-02-08

Rajoninė mokinių lietuvių kalbos olimpiada

I vieta - Paulius Mikužis (2g klasė, mokytoja Laimutė Pakalniškienė), Morta Norkutė (3s klasė, mokytoja Vilma Zėčienė);

II vieta - Simas Trijonis (4k klasė, mokytoja Vilma Zėčienė).

2012-02-10

Rajoninė 8-11 klasių mokinių rusų kalbos olimpiada

I vieta - Arnoldas Stručinskas (1s klasė),

II vieta - Arimantė Momėnaitė (2s klasė). Mokytoja - Zinaida Vostrikova.

2012--02-11

Rajono mokinių dailės olimpiada

II vieta - Marija Stonytė (4g klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė),

III vieta - Agnė Girulytė (3e klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė),

Padėkos raštas už originalų piešinį dailės olimpiados tema „Sparnai. Nuo vėjo malūnų iki...“ - Evelina Bogučiūnaitė (2s klasė, mokytoja Audronė Stasiulienė).

2012-02-14

Rajoninė 9-12 klasių mokinių istorijos olimpiada

I vieta - Rūta Girdvainytė (3g klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė), Eimantas Šaulitis (2g klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius);

II vieta - Augustė Užpelkytė (3s klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė);

III vieta - Karolina Toleikytė (1g klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė), Ugnius Škadauskas (2e klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius).

2012-02-15

Rajoninė 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiada

I vieta - Rūta Paplauskaitė (3s klasė, mokytoja Daiva Kėrienė), Živilė Vidutytė (4g klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis);

II vieta - Mindaugas Ranauskas (1s klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis), Rapolas Čižauskas (1s klasė, mokytojas Edmundas Čiuželis) Oskaras Venckus (2g klasė, mokytoja Daiva Kėrienė);

III vieta - Laurynas Bičkauskas (1e klasė, mokytoja Olga Dapševičienė), Ugnė Linkytė (2s klasė, mokytoja Olga Dapševičienė).

2012-02-19

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tinklinio zoninės varžybos

III vieta - Karolina Gaidajutė (1k klasė), Evelina Šimkutė (1k klasė), Svaja Fabijanavičiūtė (1g klasė), Deimantė Skiudulaitė (1g klasė), Agnė Saunoriūtė (1s klasė), Fausta Bagdonaitė (1s klasė). Mokytojai - Kęstutis Šernius ir Romualdas Junutis.

2012-02-28

Rajoninė mokinių vokiečių kalbos olimpiada

I vieta - Kamilė Vaitkutė (3s klasė, mokytoja Virginija Kisielienė).

2012-02-29

Rajoninė mokinių technologijų olimpiada

I vieta - Karolis Navardauskas (3g klasė), Motiejus Vincas Jančauskas (3g klasė), mokytojas Ignas Mikalauskas.

Padėkos raštai už originalią idėją ir darbo estetiką - Dovilė Baužaitė (3e klasė), Agnė Girulytė (3e klasė), Indrė Skirmantaitė (3k klasė).

2012-03-13

Rajoninė 9-12 klasių mokinių geografijos olimpiada

I vieta - Oskaras Venckus (2g klasė, mokytoja Rūta Pociuvienė), Antanas Vanagas (3s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė), Marius Tautvydas (4g klasė, mokytoja Rūta Pociuvienė),

II vieta - Martynas Venckus (1s klasė, mokytoja Rūta Pociuvienė), Augustė Užpelkytė (3s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė),

III vieta - Ugnė Linkytė (2s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė), Linas Puskunigis (3s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė).

2012-03-15

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“

Diplomas patekusiam į geriausiųjų 50-tuką - Laimonui Ratkevičiui (4g klasė).

Diplomas patekusiam į geriausjųjų rajono 10-tuką - Tomui Kontrimui (3g klasė).

Mokytojas Edmundas Čiuželis.

2012-03-24

Respublikinė lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams

IV vieta 9-10 kl. - Paulius Mikužis (2g klasė). Mokytoja - Laimutė Pakalniškienė.

2012-03-24

Lietuvos mokinių vokiečių kalbos olimpiada

III vieta - Kamilei Vaitkutei (2g klasė). Mokytoja - Virginija Kisielienė.

2012-04-12

XXIII Lietuvos mokinių fizikos čempionatas 11-ųjų klasių grupėje

II vieta - Tomas Kontrimas (3g klasė), mokytojas Edmundas Regelskis.

2012-04-12

44 Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas

Padėkos raštai - Oskarui Venckui (2g klasė) ir lietuvių kalbos mokytojai Laimutei Pakalniškienei.

2012-04-13

VDU multimedijos ir kompiuterinio meno konkursas „žalios Virtualybės 12“

I vieta Skaitmeninės meninės fotografijos ir fotomanipuliacijos kategorijoje - Oskarui Venckui (2g klasė). Mokytoja - Tatjana Balvočienė.

Diplomas už nuotaikingiausią kūrinį - Oskarui Venckui (2g klasė). Mokytoja - Tatjana Balvočienė.

2012-04-28

Respublikinės aitvarų varžybos Zapyškyje „Aitvarai dangui ir žemei 2012“

II vieta - Tomas Kontrimas (3g klasė),

III vieta - Titas Ragelis (2g klasė).

Mokytojas Ignas Mikalauskas.

2012-05-12

XXVI Lietuvos mokinių techninių sporto šakų spartakiados radijo bangomis valdomų aviamodelių finalinės varžybos F-3-J modelių klasėje

II vieta - gimnazijos komandai: Vytautui Šarlauskui (2e klasė), Barzdžiui Andriui (4g klasė), Evaldui Briedžiui (4e klasė). Mokytojas - Ignas Mikalauskas.

2012-05

Rajono mokinių lengvosios atletikos varžybos

I vieta - Andriui Barzdžiui (4g klasė),

III vieta - Dominykui Šiaudvyčiui (4e klasė).

Mokytojai - Kęstutis Šernius ir Romualdas Junutis.

2012-05

Lietuvos Junior Achievement respublikinis verslo idėjų konkursas „Mano verslo idėja“

I vieta - Simas Trijonis (4k klasė), Justinas Ripas (4k klasė), Dominykas Šiaudvytis (4e klasė).

Lietuvos Junior Achievement respublikinis VEMP verslo čempionatas

I vieta - komanda „Firmus“: Dainius Berčiūnas (4s klasė), Marius Rauktys (3g klasė).

Lietuvos Junior Achievement respublikinis VEMP konkursas

I vieta -komanda „Lorus“: Andrius Barzdys (4g klasė), Edvardas Tutlys (3s klasė), Greta Urbonavičiūtė (3s klasė).

Lietuvos Junior Achievement respublikinis verslo konkursas

III vieta - komanda „Limata“: Tadas Eidukis (3g klasė), Martynas Siaurusevičius (3g klasė), Linas Puskunigis (3s klasė).

Lietuvos Junior Achievement respublikinis MMB (mokinių mokomųjų bendrovių) konkursas

Geriausios bendrovės nominacija už socialiai atsakingo verslo idėja - MMB „Nuožmusis gandras“: Domantas Judeikis (3g), Tomas Kontrimas (3g), Ignas Andriekus (3g), Rūta Paulauskaitė (3s), Linas Puskunigis (3s), Paulius Jasas (3g), Donatas Jarutis (3e).

Mokytoja Virginija Kisielienė.

UAB „Arginta“ ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) moksleivių video konkursas „ARTech“

II vieta - Oskaras Venckus (2g klasė). Mokytoja Tatjana Balvočienė.

2012-05

Tarptautinis online (internetinis) lietuvių kalbos konkursas „Gintaro kelias 2011-2012“

III vieta - Eimantas Laugžemys (4g klasė). Mokytoja Laimutė Pakalniškienė.

Tarptautinis online (internetinis) fizikos konkursas „ETALON 2011-2012“

 7 vieta - Laimonas Ratkevičius (4g klasė), Edvinas Rapolavičius (4g klasė),

10 vieta - Marius Tautvydas (4g klasė). Mokytoja Danutė Sirtautienė.

2010-2011 m.m.

RAJONO OLIMPIADOS

Informacinės technologijos

III vieta: Aurimas Sadauskas (4g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė)

Chemija

II vieta: Paulius Mikužis (1g klasė, mokytoja Sonata Juciutė)
I vieta: Tomas Kontrimas (2g klasė, mokytoja Sonata Juciutė)
III vieta: Martynas Drakšas (2e klasė, mokytoja Sonata Juciutė)
III vieta: Petkelis Ramūnas (2e klasė, mokytoja Sonata Juciutė)
I vieta: Dambrauskaitė Karolina (3g klasė, mokytoja Laimutė Avižinienė)
I vieta: Janušauskaitė Gerda (3s klasė, mokytoja Laimutė Avižinienė)
II vieta: Rudžionytė Ieva (3e klasė, mokytoja Laimutė Avižinienė)
I vieta: Jančauskaitė Augustė (4g klasė, mokytoja Laimutė Avižinienė)

Fizika

II vieta: Eimantas Šaulitis (1g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
III vieta: Oskaras Venckus (1g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
I vieta: Tomas Kontrimas (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
II vieta: Domantas Judeikis (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
III vieta: Martynas Drakšas (2e klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė)
I vieta: Edvinas Rapolavičius (3g klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė)
III vieta: Marius Tautvydas (3g klasė, mokytoja Danutė Sirtautienė)

Geografija

I vieta: Ugnė Linkytė (1s klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė)
II vieta: Oskaras Venckus (1g klasė, mokytoja Rūta Pociuvienė)
I vieta: Antanas Vanagas (2e klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė)
II vieta: Augustė Užpelkytė (2k klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė)
II vieta: Gabija Ežerinskytė (3e klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė)
III vieta: Marius Tautvydas (3g klasė, mokytoja Rūta Pociuvienė)

Biologija

I vieta: Oskaras Venckus (1g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė)
III vieta: Paulius Mikužis (1g klasė, mokytoja Audronė Česnakevičienė)
II vieta: Martynas Drakšas (2e klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė)
III vieta: Tomas Kontrimas (3g klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė)
I vieta: Augustė Jančauskaitė (4g klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė)
II vieta: Saulius Sūdžius (4s klasė, mokytoja Vida Vilčiauskienė)

Anglų kalba

II vieta: Rūta Šerpytytė (1g klasė, mokytoja Virginija Bartkuvienė)
I vieta: Rūta Paplauskaitė (2g klasė, mokytoja Sigita Filičkina)
I vieta: Karolina Kaminskaitė (3e klasė, mokytoja Sigita Filičkina)
II vieta: Aušra Kirjanovaitė (3k, mokytoja Daiva Abišalienė)

Rusų kalba

I vieta: Oskaras Venckus (1g klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova)
II vieta: Arimantė Momėnaitė (1s klasė, mokytoja Zinaida Vostrikova)

Vokiečių kalba

I vieta: Kamilė Vaitkutė (2k klasė, mokytoja Virginija Kisielienė)
III vieta: Mingailė Apanasievič (3s klasė, mokytoja Jūratė Gusevienė)

Istorija

I vieta: Eimantas Šaulitis (1g klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius)
I vieta: Simas Trijonis (3k klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius)
II vieta: Augustė Užpelkytė (2s klasė, mokytoja Lilija Zdanevičienė)
II vieta: Karolina Kaminskaitė (3e klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius)
III vieta: Ignas Špogis (4v klasė, mokytojas Saulius Zdanevičius)

Dailė

II vieta: Marija Stonytė (3g klasė, mokytoja Daliutė Montvydienė)

Technologijos

I vieta: Ernestas Leonavičius, Karolis Vaičiulis (3e klasė, mokytojas Ignas Mikalauskas)

Lietuvių kalba

Olimpiada

I vieta: Simas Trijonis (3k klasė, mokytoja Vilma Zėčienė)
II vieta: Ugnė Linkytė (1s klasė, mokytojas Algirdas Navickas)

Meninio skaitymo konkursas

III vieta: Saulius Sūdžius (4v klasė, mokytoja Sandra Tamašauskienė)

 

RAJONO SPORTO VARŽYBOS

 

Krepšinis
3 x 3 (bern.)

II vieta: Šarūnas Briedis, 4e; Žilvinas Česnulis, Tautvydas Domeikis, Paulius Gečas, Paulius Paulauskas, 4g; Mantas Lukošiūnas, Deividas Macaitis, 4s

Virvės traukimas

III vieta: Šarūnas Briedis, 4e; Šarūnas Dargis, Žilvinas Sudeikis, 4k; Domas Inta, Armandas Majus, 4g; Tomas Li-cin-chai, Tomas Šeršen, 3k

Kroso varžybos

1000 m distancija

III vieta: Eugenija Čiumakovaitė, 3k klasė

Rutulio stūmimas

I vieta: Šarūnas Briedis, 4e klasė

Rajono lengvosios atletikos spartakiada

Krosas

II vieta: Eugenija Čiumakovaitė, 3k klasė

II vieta: Andrius Rauktys, 3s klasė

Bėgimas 400 metrų

I vieta: Andrius Barzdys, 3g klasė

Bėgimas 100 m

II vieta: Greta Budrikaitė, 1s klasė

II vieta: Naglis Pielikis, 4k klasė

Merginų estafetė 4x100 m

III vieta: Kornelija Bagočiūtė, 1s; Greta Budrikaitė, 1s; Paulina Martinavičiūtė, 4k; Greta Srugytė, 1s

Vaikinų estafetė 4x100

II vieta: Andrius Barzdys, 3g; Naglis Pielikis, 4k; Dominykas Šiaudvytis, 3e;

Kostas Vilčiauskas, 4s

 

 ŠALIES OLIMPIADOS IR KONKURSAI

59-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada

IV vieta: Tomas Kontrimas (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)

 

K. Baršausko fizikos čempionatas

5 vieta: Tomas Kontrimas (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
8 vieta: Oskaras Venckus (1g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
12 vieta: Eimantas Šaulitis (1g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
17 vieta: Andrius Barzdys ( 3 klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
23 vieta: Domantas Judeikis (2g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
28 vieta: Martynas Drakšas (2e klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)
29 vieta: Audrius Gudavičius (4g klasė, mokytojas Edmundas Regelskis)

 

Respublikinė 11 klasių anglų kalbos olimpiada

III vieta: Karolina Kaminskaitė (3e klasė, mokytoja Sigita Filičkina)

 

Rietavo Žemaitijos zonos komandinė matematikos olimpiada

III vieta: Auišrinė Jatkonytė, 1k; Paulius Mikužis, 1g; Tomas Kontrimas, 2g; Rūta Paplauskaitė, 2g; Ramūnas Pukelis, 2e (mokytojai Daiva Kėrienė, Edmundas Čiuželis)

 

Respublikinio geografinio rašinio konkursas  „Mano atrasta Lietuva“

III vieta: Augustė Užpelkytė (2s klasė, mokytojos Marytė Lukošaitienė, Aurelija Žymančienė)

 

Respublikinis kalėdinių piešinių konkursas „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“

I vieta video darbų kategorijoje: Oskaras Venckus (1g klasė, mokytoja Tatjana Balvočienė)

 Respublikinis VEMP

IV vieta verslo čempionate: Eimantas Drachneris, 3s ir Andrius Kūkšta, 3e (mokytoja Virginija Kisielienė)

II vieta verslo konkurse: Eimantas Drachneris, 3s ir Andrius Kūkšta, 3e (mokytoja Virginija Kisielienė)
 


TARPTAUTINIAI KONKURSAI

 

Informacinių technologijų konkursas „Bebras“

12 vieta: Tomas Kontrimas, 2g klasė
28 vieta: Oskaras Venckus, 1g klasė
32 vieta: Domantas Judeikis, 2g klasė
32 vieta: Antanas Vanagas, 2e klasė
39 vieta: Martynas Siaurusevičius, 2 klasė
40 vieta: Viktorija Jautakytė, 2 klasė
47 vieta: Paulius Jasas, 2 klasė
50 vieta: Živilė Vidutytė, 3 klasė
 

Internetinis lietuvių kalbos konkursas  „Gintaro kelias“

9 vieta: Eimantas Laugžemys, 3g klasė

 

Matematikos konkursas „Kengūra“

24 vieta: Laimonas Ratkevičius, 3g klasė

47 vieta: Matas Dijokas, 3k klasė

Šie du mokiniai yra tarp 50 stipriausių matematikų Lietuvoje, jie buvo apdovanoti „Kengūros“ specialiaisiais prizais.

 

  2009-2010 m.m.

2009-09-14-21

IV Vidurio Europos šalių geografijos olimpiada CERIGEO Lenkijoje

Sidabro medalis asmeninėje įskaitoje: Mantas Kasnauskas (4e klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė)

 

2009-12-04

Regioninė mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada

 II vieta: Mantas Kasnauskas (4g, mokytoja Virginija Kisielienė)

 

2009-12-11

Rajoninė mokinių informatikos olimpiada

I vieta: Evaldas Čiakas (4e, mokytoja Tatjana Balvočienė);

III vieta: Mindaugas Venckus (4e, mokytoja Tatjana Balvočienė)

 

2009-12-14

Rajono mokinių viktorina ir piešinių konkursas „Ką žinai apie Lietuvos laisvės kovas Šilutės rajone?“

III vieta piešinių konkurse: Gintarė Sveikataitė (4s, mokytoja Daliutė Montvydienė)

 

2010-01-13

Rajoninė mokinių matematikos olimpiada

Vieta 9 klasė

10 klasė

11 klasė 12 klasė
I vieta

Tomas Kontrimas 

(1g, mokytoja Olga Dapševičienė)

Ieva Rudžionytė (2t, mokytojas Edmundas Čiuželis)

Živilė Vidutytė (2e, mokytoja Daiva Kėrienė)

 

Nerijus Mažieda 

(4k, mokytoja Asta Bendikienė)

II vieta Rūta Paplauskaitė (1g, mokytoja Olga Dapševičienė)  

Augustė Jančauskaitė 

(3g, mokytoja Daiva Kėrienė)

 
III vieta Martynas Drakšas (1e, mokytojas Edmundas Čiuželis)     Evaldas Čiakas (4e, mokytoja Daiva Kėrienė)

 

2010-01-15

Rajoninė mokinių biologijos olimpiada

I vieta: Martynas Drakšas (1g, mokytoja Vida Vilčiauskienė), Dovilė Jančauskaitė (4g, mokytoja Audronė Česnakevičienė);

II vieta: Rimantė Komskytė (1e, mokytoja Vida Vilčiauskienė), Marius Tautvydas (2g, mokytoja Audronė Česnakevičienė), Augustė Ona Jančauskaitė (3g, mokytoja Vida Vilčiauskienė);

III vieta: Vytenis Ruzgas (4g, mokytoja Audronė Česnakevičienė).

 

2010-01-20

Rajoninė mokinių lietuvių kalbos olimpiada

 II vieta: Simas Trijonis (2t, mokytoja Vilma Zėčienė), Karina Grigalytė (3k, mokytojas Algirdas Navickas);

III vieta; Marius Škadauskas (4g, mokytoja Laimutė Pakalniškienė).

 

2010-01-22

Rajoninė mokinių chemijos olimpiada

I vieta: Tomas Kontrimas (1g, mokytoja Albina Regelskienė), Edvinas Rapolavičius (2g, mokytoja Laimutė Avižinienė), Dovilė Jančauskaitė (4g, mokytoja Albina Regelskienė);

II vieta: Domantas Judeikis (1g, mokytoja Albina Regelskienė), Živilė Vidutytė (2g, mokytoja Laimutė Avižinienė), Augustė Ona Jančauskaitė (3g, mokytoja Laimutė Avižinienė), Erikas Laugžemys (4g, mokytoja Albina Regelskienė);

III vieta: Mingailė Apanasievič (2g, mokytoja Laimutė Avižinienė), Gintarė Dambrauskaitė (4g, mokytoja Albina Regelskienė), Tomas Budnikas (4g, mokytoja Albina Regelskienė).

 

2010-01-29

Rajoninė mokinių fizikos olimpiada

I vieta: Martynas Drakšas (1g, mokytoja Danutė Sirtautienė), Eimantas Laugžemys (2g, mokytoja Danutė Sirtautienė), Evaldas Čiakas (4g, mokytojas Edmundas Regelskis);

II vieta: Rūta Paplauskaitė (1g, mokytojas Edmundas Regelskis), Nerijus Mažieda (4g, mokytoja Danutė Sirtautienė); 

III vieta: Tomas Kontrimas (1g, mokytojas Edmundas Regelskis), Mindaugas Venckus (4g, mokytojas Edmundas Regelskis).

 

2010-02-19

Rajoninis mokinių meninio skaitymo konkursas

I vieta - Eglė Papievytė (3e, mokytoja Sandra Tamašauskienė).

 

2010-02-20

Rajono mokinių technologijų olimpiada

I vieta - Inga Raubaitė (3k , mokytoja Alina Judžentienė);

II vieta - Ernestas Leonavičius (2k, mokytojas Ignas Mikalauskas), Karolis Vaičiulis (2k, mokytojas Ignas Mikalauskas);

III vieta - Edvinas Rapolavičius (2t, mokytojas Ignas Mikalauskas).

 

2010-02-25

Rajono mokinių istorijos olimpiada

I vieta - Simas Trijonis (2t, mokytojas Saulius Zdanevičius), Greta Žėkaitė (4e, mokytojas saulius Zdanevičius);

III vieta - Karolina Dambrauskaitė (2e, mokytoja Liilija Zdanevičienė).

  

2010-02-26

Rajoninė mokinių vokiečių kalbos olimpiada

I vieta - Kamilė Vaitkutė (1k, mokytoja Virginija Kisielienė);

III vieta - Mantas Venckus (3s, mokytoja Virginija Kisielienė).

 

2010-02-27

KTU Dr. J.P.Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumas

Dalyvavo Evaldas Čiakas ir Martynas Venckus.

Sukurtų programų konkurse Evaldas Čiakas (4e, mokytoja Tatjana Balvočienė) laimėjo I vietą.

 

2010-03-03

Rajoninė mokinių rusų kalbos olimpiada

I vieta - Justina Drachnerytė (1e, mokytoja Nijolė Pociūtė), Leonidas Deimantas (2t, mokytoja Zinaida Vostrikova);

II vieta - Emilija Kašėtaitė (3k, mokytoja Zinaida Vostrikova).

 

2010-03-09

Rajoninė mokinių geografijos olimpiada

I vieta:  Augustė Užpelkytė (1s, mokytoja Alicija Odinbergienė), Marius Tautvydas (2k, mokytoja Alicija Odinbergienė), Mantas Kasnauskas (4g, mokytoja Marytė Lukošaitienė);

II vieta: Antanas Vanagas (1e, mokytoja Marytė Lukošaitienė).

 

2010-03-18

Respublikinė biologijos olimpiada

Dalyvavo Dovilė Jančauskaitė (4e, mokytoja Audronė Česnakevičienė).

 

2010-03-25

Respublikinė chemijos olimpiada

Dalyvauja Dovilė Jančauskaitė (4e, mokytoja Albina Regelskienė).

 

2010-04

Respublikinis rašinių konkursas „Tūkstantis žvilgsnių į Lietuvą“

 IV vieta: Eimantas Laugžemys (2e klasė, mokytoja Laimutė Pakalniškienė)

 

2010-05-7-8

XXII Lietuvos mokinių geografijos olimpiada Veisiejuose, Lazdijų raj.

Aukso medalis, I laipsnio diplomas: Mantas Kasnauskas (4e klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė)

 

2010-07-29 – 08-04

VIII pasaulinė geografijos olimpiada Taivane

Absoliučioje įskaitoje Lietuvos komanda užėmė IV vietą; Mantas Kasnauskas (mokytoja Marytė Lukošaitienė) - šios komandos narys. Asmeninėje įskaitoje Mantas surinko daug taškų, parodė puikų rezultatą ir tik per plauką liko už bronzos medalio ribos.

 

2008-2009 m.m.

2008 metai, rugpjūtis

VII pasaulinė geografijos olimpiada Tunise

Bronzos medalis asmeninėje įskaitoje: Mantas Kasnauskas (2e klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė)

2008-11-20

Rajono mokinių konkursas „Mūsų krašto šviesuoliai

I vieta: Justina Šarlauskaitė (2k);

II vieta: Ignas Žvirblis (3s);

III vieta: Karina Grigalytė (2g), Gabrielė Pilipavičiūtė (2k).

2008-11-24

Rajono mokinių antikorupcinis piešinių konkursas „Būk sąžiningas“ 

I vieta: Uršulė Toleikytė (2s);

II vieta: Greta Šiuparytė (2s).

2008-12-13

Rajono mokinių informatikos olimpiada

I vieta: Evaldas Čiakas (3e);

II vieta: Edvinas Šarkus (4g).

2009-01-10

Rajono mokinių fizikos olimpiada

Vieta 9 klasė 10 klasė 11 klasė 12 klasė
I vieta Marius Tautvydas (1g) Augustė Jančauskaitė (2g) Mindaugas Venckus (3g) Kęstutis Šiaulys (4g)
II vieta Simas Trijonis (1g) Uršulė Toleikytė (2g) Dovilė Jančauskaitė (3g) Edvinas Šarkus (4g)
III vieta     Nerijus Mažieda (3g) Eglė Nausėdaitė (4g)

2009-01-17

Rajono mokinių biologijos olimpiada

Vieta 9 klasė 10 klasė 11 klasė 12 klasė
I vieta       Jolanta Šlajūtė (4g)
II vieta Marius Tautvydas (1g)   Dovilė Jančauskaitė (3g)  
III vieta   Uršulė Toleikytė (2g)   Mindaugas kirjanovas (4t)

2009-01-24

Rajono mokinių chemijos olimpiada

Vieta 9 klasė 10 klasė 11 klasė 12 klasė
I vieta Mingailė Apanasievič (1g) Augustė Jančauskaitė (2g) Dovilė Jančauskaitė (3g) Jolanta Šlaiūtė (4g)
II vieta Eimantas Laugžemys (1g)   Tomas Budnikas (3g)  
III vieta Karolina Dambrauskaitė (1g) Uršulė Toleikytė (2g) Erikas Laugžemys (3g)  

 2009-01-31

 Rajono mokinių matematikos olimpiada

Vieta 9 klasė 10 klasė 11 klasė 12 klasė
I vieta Živilė Vidutytė (1g)   Nerijus Mažieda (3g) Kęstutis Šiaulys (4g)
II vieta

Marius Tautvydas (1g)

Edvinas Rapolavičius (1g)

  Evaldas Čiakas (3e) Karolis Liulys (4g)
III vieta     Tomas Budnikas (3g)  

2009-02-14

Rajono mokinių rusų kalbos olimpiada

Vieta 9 klasė 10 klasė 11 klasė 12 klasė
I vieta        
II vieta   Emilija Kašėtaitė (2t) Alina Krutikovaitė (3k)  
III vieta Leonidas Deimantas (1t)   Nerijus Mažieda (3k)  

2009-02-21

Rajono mokinių dailės olimpiada „Lietuvos tūkstantmečio kelias. Kuo mes įdomūs“

Vieta 9-10 klasių grupė 11-12 klasių grupė
I vieta    
II vieta   Liucija Domkutė (4e)
III vieta Agnė Avižinytė (1k)  

2009-02-26

Rajono mokinių istorijos olimpiada 

Vieta 9 klasė 10 klasė 11 klasė 12 klasė
I vieta Simas Trijonis (1t) Domantas Kutka (2g) Mantas Kasnauskas (3g)  
II vieta       Liucija Domkutė (4e)
III vieta Karolina Dambrauskaitė (1e)      

2009-02-28

Regioninė mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada

 III vieta: Paulius Trijonis (4t)

2009-03-05

Rajono mokinių geografijos olimpiada

Vieta 11 klasė 12 klasė
I vieta Mantas Kasnauskas (3g)  
II vieta   Emilija Šilaitė (4g)
III vieta Toma Mockutė (3g)  

2009-03-07

Rajono mokinių anglų kalbos olimpiada

I vieta: Valentinas Žemgulys (3g)

2009-03-07

Rajono mokinių vokiečių kalbos olimpiada

III vieta: Mantas Venckus (3e)

2009-03-16

Matematikos konkursas „Eruditus"

II vieta Lietuvoje: Giedrius Valaitis (3k)

2009-03-21

IX respublikinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas

III vieta tarp 11-12 klasių: Mantas Kasnauskas (3e klasė, mokytoja Marytė Lukošaitienė)

2009-03-31

Rajono mokinių konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomene?“

II vieta: Matas Toliušis (4e)